פתרונות תבניות כבדות

עגם תבניות מתועשות​

טכנולוגיה ודיוק.

טכנולוגיה ודיוק

חזק יותר, מהר יותר, יעיל יותר – מערכת התבניות הכבדות של עגם יודעת להפוך את החזון של היזם יחד עם תכנון האדריכלי למציאות איכותית ומדהימה, במהירות וביעילות.

התבניות הכבדות של עגם מהוות פתרון מושלם לבנייה מהירה וניחנות ביתרונות רבים המאפשרים ללקוח עבודה איכותית תוך תכנון אופטימלי ומושלם של הפרויקט עד רמת חלוקת חיפויי האבן וכל הנדרש לסיום מהיר וחסכוני ככל האפשר של הבניין תוך שמירה על איכות ללא פשרות.

מבנה התבנית ייחודי לעגם , התבנית בעובי של 100 מ"מ והאומגות המרותכות בגב התבנית יוצרים  תבניות חזקות ואיכותיות שמעניק שמירה ארוכת טווח על מישוריות התבנית.

יציבות המערכת ושיטת העמדת הבניין מאפשר עבודה מהירה ויעילה הבאה לביטוי לאורך כל הליך הבנייה ועד לסיומו המהיר והאיכותי של הבניין.

יתרונות המערכת

מערכת התבניות בנויה לפי עיקרון מודולרי משתנה, תבניות העובדות כתבנית בודדת ולא כגוש. ניתן להשתמש בתבנית בכל שילוב ומקום.

תבניות בנויות בעובי 10 ס"מ – במתכת מול בטון ככל שעובי התבנית גבוהה נשמרת מישוריות.

חיזוקי התבנית בנויים מאומגות במרחקים נדרשים וע"י כך נוצרת קשיחות נוספת וחשובה ביותר לשמירת עבודה רציפה.

ברגים קוניים רדיאליים : לעבודה נוחה מדויקת ואיכותית, קלה לפתיחה וסגירה ויוצרת קיר איכותי וישר.

מערכת חזקה מאוד - מקנה אפשרות לשימוש חוזר ולהעברת התבניות מבניין אחד לבניין חדש. תבניות פסולות יוחלפו בחדשות ע"י עגם.

בעבודה נכונה באתרי הבניה , תבניות עגם ניתנות לעבודה בכ-300-400 יציקות.

תא מתכווץ – שימוש אוניברסלי בתבנית לתא מתכווץ בכל חלקי הפרויקט.

פינות מתכווצות בעלות נעילה השומרות על תא קשיח ודיאגונלים בדיוק מירבי. שיחרור תא מתכווץ ע"י אחיזת התא ב-2 מקומות אחיזה בכל צד.

יעוד מערכת התבניות

קצת עובדות

נסיון מוכח, בניית תבניות לבנייה לקבלנים הגדולים.

אלפי יחידות דיור ומאות בניינים ממיטב הקבלנים והיזמים נבנו ע"י חברת עגם. התוצר הסופי שלד עם חזות ישרה ובמישור אחיד.

היסטוריה

תשלובת מפעלי עגם נוסדה בשנת 1972. עם למעלה מ-40 שנות ניסיון, התפתחה התשלובת והפכה להיות חוד החנית ועמוד השדרה של התעשייה הישראלית על כל רבדיה, בארץ ובעולם. את טביעת האיכות שלנו ניתן לראות כיום בכל מקום: תשתיות, כבישים, גשרים, רבי קומות, מנהרות, קונסטרוקציות כבדות, תעשיות ביטחוניות ועוד.

טכנולוגיה והנדסה

עשרות שנים של ידע טכנולוגי וניסיון הנדסי. אופטימיזציה מלאה ואיכותית בתכנון הפרויקט, תכנון חלוקת האבן וליווי הפרוייקט מול האדריכל, מתן פתרונות לאדריכלים לשימוש מתאים בתבניות, שיפועי חליצה, חלוקת פוגות, יצירת פלטפורמת עבודה נוחה ונכונה לקבלן המבצע. 

פתרונות מפתח לתעשייה

שנים רבות של ניסיון בנו את יתרונו הגדול של מפעל "עגם מפעלי מתכת – מעלות", כמפעל המוביל בתכנון וייצור פרויקטים בסגנון Turn Key לשוק האזרחי והצבאי, לרבות פתרונות חיתוך, עיבוד שבבי, ריתוך פלדות פחמניות ופלדות שיריון, אלומיניום ונירוסטה, הרכבת מכלולים ואריזות מיוחדות, צביעה רטובה וצביעה אלקטרוסטטית (אבקה). 

טכנולוגיה ודיוק.
עולם יציקות הבטונים והאבן דורש מערכות מדוייקות וחזקות. תבניות עגם מתוכננות הנדסית ומיוצרות לפי ידע וניסיון רב שנים ליצירת תבניות וקירות- גושי תבניות במישוריות גבוהה מאוד. המישוריות נשמרת לאחר שימושים רבים. חיבורי התבניות נעשים ע"י ברגים קוניים בהברגה רדיאלית.
חדש_לוגו_עגם

עגם במדיה