אודות

DCIM100MEDIADJI_0020.JPG
עגם תבניות מתועשות
תשלובת מפעלי עגם נוסדה בשנת 1972. עם למעלה מ-48 שנות ניסיון, החברה מונה כיום כשלוש חברות. החברה הפכה במהלך השנים לחוד החנית ועמוד השידרה בתעשיות המתכת, ענפי הבנייה והתשתית, תעשייה הביטחונית והאזרחית. הציוד בתשלובת הוא מהמובילים והמתקדמים בעולם ונחשב למוביל ואיכותי ברמת הביצוע והעיבוד. את טביעת האיכות שלנו ניתן לראות כיום בכל מקום: בניינים, תשתיות, כבישים, גשרים, רבי קומות, מנהרות, קונסטרוקציות כבדות, תעשיות ביטחוניות ועוד. לתשלובת מחלקות הנדסה אשר מציעות את מיטב פתרונות הייצור, התשלובת, על מנהליה ו-350 עובדיה מחויבים בקוד אתי ובנהלים קפדניים המחייבים אותנו לייצור ואספקת מוצרי איכות התואמים לצרכי הלקוחות בארץ ובעולם.
מי אנחנו ?

המייסדים של עגם.

שמואל מאיר ז"ל הקים את מפעלי חיש מתכת ב- 1944 במפרץ חיפה. זהו המפעל הראשון מסוגו שסימן את דרכו כחלוץ בענף המתכת בארץ. בשנת 1972 הצטרפו בניו, עמוס, גדעון ואלדד מאיר לפיתוח העסק, ותשלובת עגם נולדה. משפחת מאיר, משפחה שורשית בישראל שחרטה על דיגלה איכות ואמינות לייצור, תכנון והרכבה לטווח ארוך.

מאז 1944

קצת עובדות

נסיון מוכח, בניית תבניות לבנייה לקבלנים הגדולים.

היסטוריה

תשלובת מפעלי עגם נוסדה בשנת 1972. עם למעלה מ-40 שנות ניסיון, התפתחה התשלובת והפכה להיות חוד החנית ועמוד השדרה של התעשייה הישראלית על כל רבדיה, בארץ ובעולם. את טביעת האיכות שלנו ניתן לראות כיום בכל מקום: תשתיות, כבישים, גשרים, רבי קומות, מנהרות, קונסטרוקציות כבדות, תעשיות ביטחוניות ועוד.

טכנולוגיה והנדסה

עשרות שנים של ידע טכנולוגי וניסיון הנדסי. אופטימיזציה מלאה ואיכותית בתכנון הפרויקט, תכנון חלוקת האבן וליווי הפרוייקט מול האדריכל, מתן פתרונות לאדריכלים לשימוש מתאים בתבניות, שיפועי חליצה, חלוקת פוגות, יצירת פלטפורמת עבודה נוחה ונכונה לקבלן המבצע. 

פתרונות מפתח לתעשייה

שנים רבות של ניסיון בנו את יתרונו הגדול של מפעל "עגם מפעלי מתכת – מעלות", כמפעל המוביל בתכנון וייצור פרויקטים בסגנון Turn Key לשוק האזרחי והצבאי, לרבות פתרונות חיתוך, עיבוד שבבי, ריתוך פלדות פחמניות ופלדות שיריון, אלומיניום ונירוסטה, הרכבת מכלולים ואריזות מיוחדות, צביעה רטובה וצביעה אלקטרוסטטית (אבקה). 

עבודה עם עגם

עבודה עם חברה מובילה בתחומה

אנחנו פתוחים לכל שיתוף פעולה, בנושא בנייה מתועשת ותבניות בניה.